Rádi vám poskytneme více informací o možnostech, jak si můžete vyzvednout naše produkty a jak je vám můžeme doručit, abyste si mohli užívat našich lahodných dobrot kdykoliv a kdekoli.

Pokud preferujete osobní převzetí, jsme pro vás k dispozici v naší provozovně v Čisovicích na Praze západ nebo v centru Prahy. Stačí si pouze domluvit termín telefonicky a rádi vám vaše objednávky připravíme přímo na místě.

Pokud vám osobní převzetí nevyhovuje, nabízíme také možnost zaslání zásilkovnou nebo poštou. Balíčky můžeme doručit až do vámi zvoleného místa, ať už je to domov, práce nebo jiná adresa. Maximální váha balíčku je 5 kg, což vám umožní objednat si širokou škálu našich produktů s dostatkem prostoru pro další pochoutky.

Pokud si přejete zakoupit naše produkty na farmářských trzích, rádi vám je tam osobně předáme. Pravidelně jezdíme na různé farmářské trhy, kde si můžete vybrat z naší široké nabídky přímo na místě. Seznam trhů, na kterých se objevujeme, najdete na našich webových stránkách, kde také naleznete aktuální informace o našich produktech a událostech.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy ohledně našich výrobků, doručení nebo jakékoli další informace, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou potřebnou podporu a odpovědi. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a rádi se postaráme o vaše potřeby s maximální péčí a pozorností. Děkujeme vám za váš zájem o naše produkty a těšíme se na spolupráci s vámi.

Zásilkovna